03 04 2008

SAÇ DÖKÜLMESİNE VE KEPEĞE KESİN ÇÖZÜM

SAÇ  BAKIM  SETİ

Hear Tinktur  -  Hear Shampoo

 

FİYATI: 62,00 TL.

 

NOT: BU AYKİ KAMPANYA VEYA İNDİRİMLERİMİZ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ...   

SAÇ  ŞAMPUANI: Yoğunlaştırılmış etkili maddeler sayesinde, dış etkenlerin etkisi altında bulunan saç tellerini özenle ve iyice temizlemek, kepek oluşumunu, kaşıntıları ve buna bağlı saç dökülmelerini önler. Aktif bakım maddeleri her yıkanmada saçın köklerini kurumaktan korur. Bu etkili şampuan hücre dokularına ihtiyaç duyulan besin maddelerini sağlamasının yanı sıra saçların sağlıklı ve çanlı kalmasına yardımcı olan önemli bir faktördür.

SAÇ  TENTÜRÜ: Aynı koleksiyon içerisinde yer alan şampuanın etkilerini güçlendirici ve tamamlayıcı bir üründür.İçerdiği aktif bitkisel maddeler ve vitaminler sayesinde masajla birlikte canlandırıcı ve güç verici etki yapar, kafa derisinin kan dolaşımını hızlandırır.

KULLANIM ŞEKLİ: Standart saç bakımında haftada 1-2 defa kullanılmalı. Belirtilen sorunların herhangi birinin söz konusu olması durumunda, haftada 2-4 defa olmak üzere masaj yaparak şampuanı ıslak saçlara ve saç köklerine yedirmeli. Saçlar yıkanmalı işlem tekrarlanmalı ve şampuanın etkisini gösterebilmesi için birkaç dakika öyle beklemeli. Sonra saçları bol su ile yıkamalı. Her gün sabah ve akşam olmak üzere bir yada yarım pipet tentür saç diplerine sıkılarak

Deriyi ıslatmalı ve parmak uçları ile masaj yaparak yedirmelidir..

 

 

VİTAMİNLİ  BİTKİSEL  ŞAMPUAN

Cure Shampoo

 

RAHATSIZ  EDİCİ  KEPEKLERDEN  KURTULUN PIRIL PIRIL VE GÜR SAÇLARINIZ OLSUN: Dıştan saçlara ve saç köklerine yeniden canlılık kazandırılmasını sağlayan, hafif ve nötr bitkisel ürün günlük kullanım içindir.Saç köklerinin aktif hale getirilmesi ve canlandırılmasını sağlayan vitamin ve bitkisel bazlı-güzel,sağlıklı ve dayanıklı saç için uyarlanmış bir formül kombinasyonudur.

* Sorunlu (zayıf,hasarlı,kuru) saçların ve saç köklerinin bakımı için,

* İnce narin ve zayıf saçların güçlendirilmesi için,

* Saçlarda görülen rahatsızlıkların giderilmesi ve saçların yenilenmesi için,

* Artan saç dökülmesi vakaları için,

* Sağlıklı olmasını ve parlak görünmesini sağlayan düzenli saç bakımı için,

* A,B,E,F,H vitaminleri Biyotin(güzellik vitamini) ,kalsiyum pantotenat,adaçayı,papatya

   atkestanesi,atkuyruğu,kabalak,civanperçemi ve oğul otu özleri kombinasyonu

* Kafa derisi için ideal olan pH değerli ürün

* Uzun süreli kür olarak kullanılması gerekir.

* Saf Kosantredir.

KULLANIM ŞEKLİ:Uzun süreli kür olarak kullanılmalı.Islak saça sürülmeli ve saç köklerine iyice masaj yapılmalı, saçlar yıkanmalı ve işlem tekrarlanıp etkisini gösterebilmesi için birkaç dakika öylece beklenmeli. Daha sonra saçlar güzelce yıkanmalı.

 

www.saglikdogada.net   BİLGİ İÇİN: 0 506 656 87 38 (Avea) 0 542 477 13 99 (Turkcell) 0 543 763 71 73 (Vodafone) (ÇAĞRI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM...)  

   Siparişleriniz PTT kargo ile ödeme şartlı ürün teslimatında kapıda ödeme kolaylığı ile gönderilmektedir. Kargo ücreti kapıda ödeme dahil toplam 9,00 TL.dir (7,00 TL. ödemeli şartlı + 2,00 TL posta çek hesabı havale ücreti)’ dir. Not: 1 Kg. ağırlık değerinde bütün kargolarınız aynı fiyattan gönderilir.

 

 

 

100,00 TL. ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

 

NOT: Ürünlerimizi ödeme şartlı kapıda ödemeli olarak gönderiyoruz. Ödeme şartlı olduğundan kargo ücretine ilaveten 1,50 TL. ek ücret alınır. Ayrıca tahsil edilen parayı postaçeki hesabımıza posta çekine yatırırken 100,00 TL. kadar 2,00 TL.  bir kesinti yapılıyor. Posta çeki hesabı yerine isme havale olarak gönderilirse havale ücreti 5,00 TL.dir. Bankaların HAVALE veya EFT ücretlerine  göre müşterilerimiz için seçtiğimiz en uygun ödeme kolaylığıdır.

YA DA; POSTA ÇEKİ HESABIMIZA ÜRÜN ÜCRETİNİ 2,00 TL. (100 TL.DEN AZ İSE) HAVALE ÜCRETİ ÖDEYEYEREK SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNLERİ SADECE 4,25 TL. KARGO ÜCRETİ İLE YURTİÇİ KARGO İLE GÖNDEREBİLİRİZ. TOPLAM (4,25+2,00 = 6,25 TL.)'DİR. TERCİH SİZLERİN.... Teşekkür ederiz...

Kargo ücretiniz ne kadar tutuyor, kendiniz hesaplayın!...

 

http://www.ptt.gov.tr/index.snet?wapp=calculatingDeliveryPrice_tr

(Fiyatlarımıza kargo ücreti dahil değildir.)

www.saglikdogada.net

 

NOT: Üyelik avantajlarından faydalanmak ürünleri % 20 - 30 - 40 - 50 indirimli ve daha da uygun fiyattan hatta kargo ücreti ödemeden almak ister misiniz?..

www.saglikdogada.net

504
0
0
Yorum Yaz